Na ndiqni

Kumanova

Zjarri kaplon burgun ku gjenden Grupi Kumanova

Më: 25 shtator 2018 Në ora: 15:08
Paradite ka pasur një zjarr të madh gjatë të cilit është djegur i gjithë reparti i pranimit.

Sipas informacioneve të fundit nga burgu më i madh në Maqedoni, burgu i Idrizovës. Paradite ka pasur një zjarr të madh gjatë të cilit është djegur i gjithë reparti i pranimit.

Tani për tani nuk dihen shkaqet e zjarrit, por vetëm dihet se ka shpërthyer nga çatia. Është intervenuar nga njësitet e zjarrfikësve dhe zjarri është nën kontroll dhe është shuar.

Ndryshe, javë më parë ka raportuar se të burgosurit e Grupt Kumanova janë transferuar në këtë burg.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test