Na ndiqni

Kumanova

Breshër i madh në Kumanovë

Më: 12 mars 2018 Në ora: 21:50
Kumanovë

Sonte rreth orës 20:00 qyteti i Kumanovës është përfshi nga reshje të mëdha të shiut dhe breshrit. Nuk ka informata për dëmet e shkaktuara. 

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test