Na ndiqni

Kumanova

Kumanovë, tribunë për planin e rritjes ekonomike

Nga: Mediat Shqiptare Më: 10 mars 2018 Në ora: 09:33
Ilustrim

Sot në Kumanovë do të mbahet tribunë, ku do të prezantohen para kompanive mundësitë që ofron plani qeveritar për rritjen ekonomike.

Para të pranishmëve do të flasin zv.kryeministri për Çështje Ekonomik, Koço Angjushev, ministrja e Investimeve të Huaja, Zorica Apostoloska dhe ministri për Përmirësimin e Klimës së Investimeve, Zoran Shapuriq.

Në tribunë do të marrin pjesë pronarë të kompanive nga Kumanova dhe rajoni i Kumanovës.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test