Na ndiqni

Kumanova

Kumanovë, policia zbuloi 21 vozitës të dehur

Nga: Almakos Më: 28 nëntor 2017 Në ora: 12:27
Policia

Në territorin e Kumanovës policia gjatë fundjavës ka ndërmarr aksion për kontrollime të shoferëve nën ndikim të alkoolit, dhe gjatë alkotestit të gjithsej 136 shoferëve të ndaluar tek 21 prej tyre është zbuluar se kanë vozitur të dehur, njofton SPB Tetovë.

Image
Almakos
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test