Na ndiqni

Kumanova

Aksion policor në Kumanovë

Nga: Mediat Shqiptare Më: 9 nëntor 2017 Në ora: 16:01
Ilustrim

Policia e Kumanovës ka realizuar një aksion të suksesshëm në Kumanovë, me ç’rast ka arrestuar një 39 vjeçar, njoftoi MPB.

Aksioni është realizuar dje pasdite, kur është arrestuar personi i cili është arratisur nga burgu i Idrizovës para gati një viti. Ai ka ikur nga burgu më 16 dhjetor të vitit të kaluar, duke përdorë dhunë dhe kërcënim serioz, kurse në Idrizovë ka vuajtur dënim në kohëzgjatje prej 20 viteve.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test