Na ndiqni

Kumanova

Zjarr shpërthen në policinë e Kumanovës

Nga: Aktuale Më: 8 janar 2018 Në ora: 11:15
Ilustrim

Dje në mengjes, një zjarr shpërtheu në një nga zyrat e SPB Kumanovë. Zjarri u shua pas ndërhyrjes së një kamioni me pesë zjarrfikësit.

Zjarri u raportua në orën 8:10 të mëngjesit dhe u shua për një orë, informoni autoritetet nga Njësia e Zjarrit Territorial nga Kumanova.

Ministria e Brendshme thotë se pas inspektimit u konstatua se arsyeja për ndodhjen e zjarri është një instalim elektrik i shkatërruar.

Aktuale
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test