Na ndiqni

Kukësi

Protesta e dhunshme në Kukës, deputetët e PD-LSI takim me banorët

Më: 1 prill 2018 Në ora: 11:22
ilustrim

Një ditë pas protestës së dhunshme në pikën kufitare të Kalimashit, në Kukës, deputetët e LSI dhe të PD kanë shkuar në qytetin verilindor dhe po zhvillojnë takime me banorët.

Report Tv bën me dije se në Kukës kanë shkuar deputetët e LSI, Endrit Braimllari, Përparim Spahiu, Floida Kërpaçi dhe Nora Malaj, të cilët shoqërohen dhe nga deputetë të djathtë të degës Kukës.

Ata po zhvillojnë takime me banorët, të cilët një ditë më parë protestuan kundër taksës në Rrugën e Kombit, duke djegur sportelet në pikën kufitare.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test