Na ndiqni

Kronikë Shqipëri

Korçë/ Gjendet një person i pajetë, dyshohet se…

Më: 5 janar 2019 Në ora: 19:05
Foto ilustrim

Trupi i një personi të pajetë është gjendur në rrugën e fshatit Ravonik të Korçës.

Dyshohet se ka humbur jetën si pasojë e të ftohtit dhe temperaturave tepër të ulëta.

Mësohet se viktima J.P 55 vjeç ka pësuar atak kardiak, teksa ka qenë duke lëvizur me bicikletë.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test