Na ndiqni

Kronikë Shqipëri

Gruaja nuk përmbahet, rreh burrin dhe fëmijët e mitur

Më: 22 nëntor 2018 Në ora: 22:27
Foto ilustrim

Një grua është bërë protagoniste e dhunës në familje në Fier, pasi ka dhunuar fizikisht bashkëshortin dhe fëmijët e saj të mitur.

Sipas burimeve ët Policisë Vendore, mësohet se u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier, për vlerësim,  për R. S., 33 vjeçe, banuese në Fier, pasi ka dhunuar fizikisht e psikologjikisht, bashkëshortin dhe fëmijët e mitur.

Komisariati i Policisë Fier

Më datë 21. 11. 2018, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier, për vlerësim,  për shtetasen R. S., vjeçe 33, banuese në Fier, pasi ka dhunuar fizikisht e psikologjikisht, bashkëshortin dhe fëmijët e mitur.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test