Na ndiqni

Kronikë Shqipëri

Digjet një makinë në Elbasan gjatë natës, dyshohet për zjarr të qëllimshëm

Më: 21 nëntor 2018 Në ora: 07:31
Foto ilustrim

Digjet gjatënjë makinë në lagjen Partizani të Elbasanit.

Mjeti është një Renault me tarfa AA 841 CK në pronësi të 44-vjeçarit Aleksandër Ymeri.

Policia ka nisur hetimet për zbulimin e autorëve, pasi dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme.

Makina ka qënë e parkuar në rrugë dhe është djegur pjesërisht.

Syri
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test