Na ndiqni

Kronikë Shqipëri

Qëllohet me plumb në kokë një 15-vjeçar në Peqin

Më: 19 nëntor 2018 Në ora: 22:09
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e së hënës në Peqin.

Një 15-vjeçar është plagosur me plumb në kokë dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën në spital.

Burimet thonë se adoleshenti i është nënshtruar menjëherë një ndërhyrjeje kirurgjikale.

Në vendngjarje ka shkuar policia dhe ambulanca. Dyshohet se i mituri është vetëqëlluar me armë, por rrethanat janë duke u zbardhur nga policia.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test