Na ndiqni

Kronikë Shqipëri

Vdiq një grua pasi bie nga kati i shtatë

Nga: Mediat shqiptare Më: 18 nëntor 2018 Në ora: 12:33
Ilustrim

Ende nuk dihen rrethanat e këtij rasti Një grua rreth të 50-ve ka gjetur vdekjen sot në rrethana ende të panjohur në qytetin e Durrësit në Shqipëri. Viktima nuk dihet nëse është hedhur nga pallati ku jetonte apo ka rënë aksidentalisht.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen 5 të qytetit dhe gruaja dyshohet se ka rënë nga kati i 7 i një pallati.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test