Na ndiqni

Kronikë Shqipëri

Tenton vetëvrasjen 15-vjeçarja në Vlorë

Më: 8 shtator 2018 Në ora: 09:05
Foto ilustrim

Një minorene në Vlorë, ka tentuar vetëvrasjen me një mjet prerës.

Burime të Policisë Vendore, saktësojnë se K. Gj., vjeçe 15, banuese në Vlorë, është vetëdëmtuar me një mjet prerës dhe ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Komisariati i Policisë Vlorë

Më datë 06. 09. 2018, shtetasja K. Gj., vjeçe 15, banuese në Vlorë, është vetëdëmtuar me një mjet prerës dhe ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Vlorë, për vlerësim.

Syri
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test