Na ndiqni

Kronikë Shqipëri

Tenton vetëvrasjen duke u hedhur nga ura, ja si u shpëtuar 75-vjeçari në Tepelenë

Nga: Mediat Shqiptare Më: 3 shtator 2018 Në ora: 07:17
Foto ilustrim

Një 75-vjeçar, ka tentuar ti japë fund jetës, duke u hedhur nga ura në lumë.

Ngjarja ka ndodhur në Tepelenë.

Kanë qenë shërbimet e Policisë që e kanë shpëtuar të moshuarin, i cili pasi mori mjekim në spital u largua në banesë.

Komisariati i Policisë Tepelenë

Më datë 01. 09. 2018, shtetasi G. S., vjeç 75, banues në Tepelenë, në gjendje depresioni, është hedhur nga ura në lumin Vjosë, por menjëherë është shpëtuar nga shërbimet e policisë dhe pasi mori mjekim në spital u largua në banesë. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test