Na ndiqni

Kronikë Shqipëri

Dhunoi babain, policia vë në pranga 17-vjeçarin

Nga: top channel Më: 15 maj 2018 Në ora: 10:08
Ilustrim

Policia në Berat ka arrestuar një 17-vjeçar, i cili dyshohet se ka ushtruar dhunë mbi babain e tij.

Policia njofton se në pranga është vënë shtetasi A.P. pasi për motive të dobëta është konfliktuar dhe ka goditur me mjete të forta babain e tij, shtetasin S.P, 44 vjeç, banues në Berat.

Rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja janë të paqarta.

top channel
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test