Na ndiqni

Kronikë Shqipëri

Aksident te ish-Stacioni i Trenit, në gjendje të rëndë 30-vjeçarja

Nga: Shekulli Më: 7 mars 2018 Në ora: 20:50
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një 30-vjeçare ka mbetur e plagosur rëndë mbrëmjen e sotme pas një aksidenti të ndodhur pranë zonës së ish-Stacionit të Trenit.

Raportohet se 30-vjeçarja ka marrë dëmtime të rënda dhe është transportuar në spitalin e Traumës ku po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.

Policia ka shoqëruar personat që udhëtonin me mjetin që përplasi të renë.

Dyshohet se aksidenti ka ardhur për shkak të shpejtësisë tej normave të lejuara të mjetit.

Shekulli
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test