Na ndiqni

Kronikë Maqedoni

Kërcënon policët dhe parkon veturën në hyrje të policisë, arrestohet 29 vjeçari nga Tearca

Më: 9 qershor 2018 Në ora: 23:26
Ilustrim

Më datë 8 qershor rreth orës 13 e 55 minuta, person i panjohur ka tentuar që veturën e tij ta parkoj në hyrje të Stacionit policorë Tetovë.

Pasi i njëjti ishte paralajmëruar nga ana e pjesëtarit të policisë që të mos e parkohet në atë vend, personi ka filluar ti kërcënohet pjesëtarit të policisë, personi është arrestuar dhe është konstatuar se bëhet fjalë për personin me iniciale F.Sh. 29 vjeçar nga fshati Tearcë-Tetovë.

Pas zbardhjes së plotë të rastit, ndaj personit të lartpërmendur do të iniciohen padi adekuate.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test