Na ndiqni

Kronikë Maqedoni

Arrestohet 31 vjeçari nga Odri

Më: 15 maj 2018 Në ora: 14:44
Ilustrim

Mbrëmë gjysëm ore pasë mesnate, efektivët e policisë nga Sektori për punë të brendëshme Tetovë, kanë arestuar personin R.A, 31-vjeç nga fshati Odër, I dënuar me burgë një vjet e tetë muaj për vepër penale ,,vjedhje të rëndë,,.

Pasë arestimit dhe mbajtjes në Stacion policorë, është realizuar urdhër nga gjykata, dhe më pasë R.A është dorëzuar në Sh.P.K ,,Idrizovë,, në Shkup, për vuajtjen e dënimit.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test