Na ndiqni

Kronikë Maqedoni

Vjedhje e një pistolete, parave dhe stolive nga një banesë në Gjorçe Petrov

Më: 18 prill 2018 Në ora: 21:37
Foto ilustrim

Stoli ari, para, pistoletë “Brunser – Kompakt” e kalibrit nëntë mimilemtra dhe karikator me 14 plumba, janë vjedhur dje nga një banesë në Gjorçe Petrov.

Policia kumtoi se rastin e ka paraqitur pronari i banesës Z.R. (52)

Pas vjedhjes, kryesi është larguar nga vendi i ngjarjes, duke përfituar dobi pronësore prej rreth 184.000 denarësh.

Po ndërmerren masa për zbardhjen e plotë të rastit.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test