Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Plaçkitet shoferi në Drenas nga katër persona të maskuar dhe armatosur

Më: 5 janar 2019 Në ora: 19:03
Foto ilustrim

Ankuesi mashkull K-Shqiptar ka raportuar se me datë 29.12.2018 rreth orës 18:00 vëllai i tij derisa ishte duke kaluar me automjetin e tij, është ndaluar nga katër persona të maskuar, të uniformuar,  dhe dyshohet se nën kërcënimin e armës i kishin grabitur njëqind(100) euro.

Viktima kishte hezituar ta raportoi rastin, i cili me vendim të prokurorit do të intervistohet me datë 05.01.2019 në stacionin policor.

Rasti është duke u hetuar.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test