Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Zhduket një person në Klinë

Më: 5 janar 2019 Në ora: 19:02
Foto ilustrim

Policia ka raportuar se të enjten rreth orës 18:00 një person nga Klina është zhdukur.

Vëllai i personit i ka thënë policisë se ai është i moshës madhore dhe merrej me punë ndërtimtarie në vende të ndryshme dhe deri më tash, nuk ka pasur ndonjë problem me dikë.

Rasti është akoma nën hetim.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test