Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Shtetasit nga Maqedonia arrestohen në Ferizaj, kapen me drogë

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 11:00
Foto ilustrim

Policia e Kosovës raporton se dje në rrugën “Ahmet Kaqiku” në Ferizaj janë arrestuar dy të dyshuarm shtetas të Maqedonisë, pasi që gjatë kontrollit të tyre është gjetur dhe konfiskuar 0.87 gram substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë dhe dy tableta të dyshuara narkotike ekstazi.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit lirohen, rasti në procedurë të rregullt.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test