Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Sulmon familjarët dhe prish orenditë e shtëpisë, arrestohet

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 10:29
Foto ilustrim

Policia ka arrestuar një person në Rahovec pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit kishte dëmtuar orenditë e shtëpisë së tij dhe ka tentuar t’i sulmojë fizikisht familjarët e tij.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Bekim Isma” ku sipas Policisë i dyshuari ishte agresiv edhe me zyrtarët policorë. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test