Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Rrah nënën dhe gruan, arrestohet

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 10:21
Foto ilustrim

Polica ka arrestuar një person në Istog pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht nënën dhe gruan e tij.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./KosovaPress/

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test