Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Zhduket një burrë nga fshati Smirë e Vitisë

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 09:54
Foto

Një burrë nga fshati Smirë e Vitisë është zhdukur dy ditë më parë.

Djali i të zhdukurit ka raportuar rastin në polici se prindi i tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më, 

Rasti është lajmëruar në polici në orën 06:00 të mëngjesit të së shtunës.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test