Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Aksident zingjiror në Skenderaj, dyshohet për 9 të lënduar

Nga: Indeksonline Më: 25 nëntor 2018 Në ora: 19:59
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident zingjiror ka ndodhur para pak minutave në komunën e Skenderajt.

Në këtë aksident janë përfshirë saktësisht katër vetura dhe sipas burimeve të medias të lënduar janë 9 persona.

Tashmë në vendin e ngjarjes kanë arritur edhe ekipet emergjente të cilët po merren me rastin.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test