Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Sulmon policin në Lipjan

Më: 25 nëntor 2018 Në ora: 09:54
Policia e Kosovës

Një person është shoqëruar në stacion policor në Lpjan, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht zyrtarin policor që ishte në detyrë zyrtare.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test