Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Kërcënon babain e vet, arrestohet

Më: 25 nëntor 2018 Në ora: 09:53
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi kishte kanosë të atin e tij.

Tek i dyshuari është gjetur dhe konfiskuar një thikë, ndërsa pas intervistimit me vendim të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test