Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Digjet një depo materiali në Pejë

Më: 24 nëntor 2018 Në ora: 11:08
Foto ilustrim

Një depo materiali aksidentalisht është përfshirë nga zjarri në Pejë.

Sipas viktimës, janë shkaktuar dëme në vlerë rreth 20.000 euro. Me rast janë marr njësitë relevante dhe mbetet për t’u hetuar.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test