Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Në Shtime burri raporton zhdukjen e bashkëshortes së tij

Nga: Mediat shqiptare Më: 24 nëntor 2018 Në ora: 10:50
Ilustrim

Në Shtime një burrë ka informuar Policinë se bashkëshortja e tij ka dal nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Rasti është duke u hetuar. 

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test