Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Sulmon nënë dhe vëllain e vet

Nga: Mediat shqiptare Më: 24 nëntor 2018 Në ora: 10:31
Ilustrim

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që i njëjti kishte sulmuar nënën dhe vëllain e tij.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Po ashtu, në Prishtinë është arrestuar një ashkali, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa me urdhër të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test