Na ndiqni

Kronikë Kosovë

908 tiketa dhe 47 aksidente për 24 orë në Kosovë

Nga: Mediat Shqiptare Më: 24 nëntor 2018 Në ora: 10:26
Ilustrim

908 tiketa të trafikut janë shqiptuar gjatë ditës së djeshme në Kosovë.

Të premten kanë ndodhur 47 aksidente, prej tyre 16 me të lënduar, kurse 31 pa të lënduar.

Janë arrestuar 17 persona, në mbajtje janë dërguar 14, kurse një në vuajte të dënimit. 

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test