Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Arrestohen dy persona për vjedhje të barnave

Nga: Mediat Shqiptare Më: 23 nëntor 2018 Në ora: 15:31
Ilustrim

Policia e Kosovës raporton se në Vushtrri janë arrestuar dy të dyshuar se të njëjtit në lokalin e viktimës kanë vjedhur një sasi të konsiderueshme të barnave dhe para kesh.

Të njëjtit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test