Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Prizren, dy persona arrestohen për prostitucion

Më: 23 nëntor 2018 Në ora: 15:19
Foto ilustrim

Dy persona në Prizren janë arrestuar nën dyshimin për kryerjen e veprës penale të prostitucionit.

Sipas Policisë, arrestimi i tyre ka ndodhur gjatë ditës së djeshme.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Rasti po vazhdon të hetohet, ndërkaq që detaje të tjera ende nuk dihen.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test