Na ndiqni

Kronikë Kosovë

E shantazhon që nga prilli, arrestohet një person

Nga: Mediat Shqiptare Më: 23 nëntor 2018 Në ora: 15:20
Ilustrim

Policia ka arrestuar një perosn në prishtinë pasi që i njëjti duke e shantazhuar një femër i ka marrë një shumë të konsiderueshme parash në euro

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test