Na ndiqni

Kronikë Kosovë

I mori një shumë të madhe parash me shantazh, arrestohet një person në Prishtinë

Më: 23 nëntor 2018 Në ora: 15:12
Foto ilustrim

Gjatë ditës së djeshme në Prishtinë është arrestuar një person i cili dyshohet për shantazh.

Sipas Policisë së Kosovës, i njëjti dyshohet se duke shantazhuar viktimën e gjinisë femërore, i ka marrë një shumë të konsiderueshme parash.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Ndërkaq që nuk dihet se sa është shuma që i njëjti i ka marrë viktimës.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test