Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Rrah prindërit, dërgohet në Psikiatri

Nga: Mediat Shqiptare Më: 22 nëntor 2018 Në ora: 11:31
Ilustrim

Policia raporton se një i dyshuar në Vushtrri ka sulmuar fizikisht prindërit e tij si dhe ka demoluar shtëpinë.

I dyshuari është arrestuar nga policia pasi i njëjti kishte aktvendim nga gjykata që të dërgohet në spitalin psikiatrik për shërim në periudhë gjashtë mujore.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test