Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Gjendet i vdekur një punëtor sigurimi në Gjilan

Nga: Mediat Shqiptare Më: 22 nëntor 2018 Në ora: 11:30
Ilustrim

Policia raporton se në rrugën “Mulla Idrizi” në Gjilan dje në mëngjes është gjetur pa shenja jete në vendin e tij të punës një person, i cili ishte punëtor sigurimi.

Njësitë policore, prokurori dhe ekipi i mjekësisë ligjore kanë dalë në vendin e ngjarjes, këta të fundit kanë marrë trupin e pajetë për ta dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test