Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Mbanin marihuanë e kokainë, arrestohen dy persona

Nga: Mediat shqiptare Më: 18 nëntor 2018 Në ora: 13:33
Marihuanë

Dy persona janë arrestuar në Prizren, pasi që gjatë kontrollit tek ta është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike 0.58 e llojit marihuanë dhe 0.27 gram e llojit kokainë.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit lirohen, rasti në procedurë të rregullt.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test