Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Rrihen për pronë, lëndohen dy persona

Më: 15 nëntor 2018 Në ora: 10:27
Foto ilustrim

Policia në Gjilan ka arrestuar tre persona të dyshuar pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje pronësore, janë rrahur mes veti.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Lladovë ku dy ë dyshuar kanë pësuar lëndime trupore dhe iu është ofruar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje. 

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test