Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Gjenden mbetje mortore në malin e Planejës

Nga: Mediat Shqiptare Më: 8 nëntor 2018 Në ora: 10:21
Ilustrim

Policia raporton se një qytetar ka lajmëruar Policinë se në fshatin Planej të Prizrenit ka gjetur në pyll mbetje mortore me rroba ushtarake të panjohura.

Njësitë policore janë në vendin e ngjarjes dhe pritet të dalin edhe njësiti për krime lufte. Rasti në procedurë.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test