Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Arrestohet për ngacmim seksual

Më: 24 shtator 2018 Në ora: 10:26
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se një femër në Korroticë të Epërme të fshatit Gllogoc ka raportuar se me datën 21 të këtij muaji, është sulmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull.

Lidhur me rastin i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.  

Komentet
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test