Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Incident në rrugën “Rrustem Statovci”, një polic i lënduar

Nga: Kosovapress Më: 21 shtator 2018 Në ora: 14:47
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një incident ka ndodhur pak më parë në rrugën “Rrustem Statovci” të kryeqytetit.

Dëshmitarët kanë treguar për KosovaPress se ngasësi i veturës Audi A 4 nuk i ka përfillur urdhrat e Policisë për të mos kaluar në këtë rrugë, e cila ishte e bllokuar për shkak të turmës që po merr pjesë në rivarrimin e dy dëshmorëve, Ahmet Krasniqi dhe Qazim Jakupi.

Një polic ka mbetur i lënduar nga ky rast.

Kosovapress
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test