Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Tre të arrestuar në qendër të Prishtinës, kapen me drogë

Më: 15 shtator 2018 Në ora: 12:56
Arrestimi i një të dyshuari

Tre persona janë arrestuar nga Policia e Kosovës pasi të njëjtit janë kapur me substance të dyshuara narkotike.

Siç njofton policia, rasti ka ndodhur në rrugën ‘Luan Haradinaj’ në Prishtinë.

“Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj K-Shqiptarë, pasi që gjatë kontrollit tek të njëjtit janë gjetur dhe konfiskuar një thikë, një elektroshok dhe një sasi e substancës se dyshuar narkotike”, bën të ditur policia.

Sipas njoftimit, me urdhër të prokurorit tre të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test