Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Mitrovicasi rrah nënën dhe gruan

Nga: Mediat Shqiptare Më: 14 shtator 2018 Në ora: 11:07
Ilustrim

Policia në Mitrovicë ka arrestuar një person i cili kishte kanosur gruan dhe nënën e tij.

Nuk raportohet për të lënduar, ku me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në qendrën e mbajtjes.

Komentet
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test