Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Kanos kunatën dhe djalin e mitur, arrestohet i dyshuari

Nga: Mediat Shqiptare Më: 14 shtator 2018 Në ora: 10:52
Ilustrim

Një person është arrestuar në fFshatin Lupq i Poshtëm të Podujevës pasi që ka kanosur kunatën e tij dhe djalin e tij moshë e mitur.

I dyshuari pas intervistimit me vendimin e prokurorit lirohet. 

Komentet
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test