Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Vetura futet në një dyqan në Ferizaj, lëndohet një person

Më: 23 maj 2018 Në ora: 09:12
Pamje nga aksidenti

Një person është lënduar në një vetaksident i cili ka ndodhur para pak minutash në Ferizaj.

Sipas dëshmitarëve, në vendin e ngjarjes vetura është vetaksidentuar me një objekt afarist.

Ende nuk dihen shkaqet që kanë çuar deri te ky aksident.

Në vendin e ngjarjes shihet se kanë dalë njësitë e zjarrfikësve dhe ato të Policisë të cilat janë duke u marrë me rastin.

Express
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test