Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Edhe një vetëvrasje. Gruaja nga Juniku i jep fund jetës duke u varur me shami

Nga: Express Më: 3 maj 2018 Në ora: 13:30
Ilustrim

Edhe një vetëvrasje ka ndodhur në Kosovë gjatë kësaj jave duke e çuar në tre numrin e personave që i morën jetën vetes

Në fshatin Kallavajë të komunës Junikut një grua i ka marrë jetën vetes, duke u varur me shami. Media mëson se ajo ishte 59 vjeçe.

Aktin ajo e kishte kryer në derën e sallonit ku ishte varur mbajtësin e derës. Trupi i së ndjerës është dërguar në Mjekësinë Ligjore për obduksion.

Në vendin e ngjarjes ka dalë prokurori i shtetit si dhe është urdhëruar nisja e hetimeve.

Express
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test