Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Djali rrah prindin, arrestohet

Nga: Media shqiptare Më: 8 prill 2018 Në ora: 10:32
Ilustrim

Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi i njëjti pas një zënke që kishte pasur me viktimën mashkull K/Shqiptar (prindin e tij) e kishte sulmuar fizikisht atë duke e goditur me shqelma dhe grushta.

Si pasoj e sulmit viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore për çka është dërguar në tretman mjekësorë. I dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test