Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Vetëvritet një person në Gjakovë

Nga: Bota sot Më: 9 mars 2018 Në ora: 20:59
Foto ilustrim

Drejtoria Rajonale e Policisë në Gjakovë, përmes zëdhënëses Lirie Beqiraj, ka bërë të ditur se në fshatin Skivjan të Gjakovës, është vetëvrarë personi me inicialet V. N. 

Sipas njoftimit të zëdhenëses Beqiraj thuhet: "Me datë, 09.03.2018 në ora 10:30 stacioni policor në Gjakovë ka marr informatë për një rast gjuajtje me armë zjarri në rrugën "Bajram Curri” në Gjakovë.

Policia menjëherë ka dal në vendin e ngjarjes dhe ka mësuar se personi V.N rreth 45 vjeçar është vetëvrarë me armë zjarri, tipit pistoletë.

Policia në bashkëpunim me prokurorinë e shtetit, po merr masat e nevojshme hetimore lidhur me rastin".

Image
Bota sot
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test